ליסינג מימוני ותפעולי מה ההבדל?

ליסינג מימוני ותפעולי מה ההבדל?

פעמים רבות אנו נתקלים בהצעות מטעם סוכנויות הרכב כמו: ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, תנאי מימון, השכרת רכב וכו. לשם כך, אנו כאן לעשות לכם סדר בבלאגן. תנאי

תנאי מימון הינו מימון שאתם מקבלים מטעם סוכנות הרכב. כלומר, במידה ויש רכב שמעניין אתכם בסוכנות אך אין לכם את מלאו הסכום על מנת לרכוש את הרכב.

כאן סוכנות הרכב נכנסת לתמונה כאשר הם משלימים את מה שחסר לכם על מנת שתוכלו לרכוש את הרכב. אתם צריכים להחזיר לסוכנות כל חודש סכום שהגדרתם עד שתשלמו את הסכום המלא עליו סיכמתם.

ליסינג מימוני מאפשר לכם לקבל רכב לשימוש פרטי בתנאי תשלום נוחים במיוחד. כאשר לקראת סיום התקופה קיימת לפניכם שלושה אפשרויות:

  • לרכוש את הרכב ב 10% הנחה ממחירון לוי יצחק.
  • לסיים את העסקה בין הלקוח לסוכנות.
  • להמשיך לעסקה חדשה ולשדרג לרכב חדש.

ליסינג תפעולי הוא למעשה השכרת רכב לטובת שימוש בעבור תשלום חודשי קבוע למשך תקופה שקבעתם עם הסוכנות. זוהי עסקה שמאפיינת בעיקר רכבי חברה כמו שכולנו מכירים.

השכרת רכב הינה אפשרות שניצבת לפניכן לתקופה קצרה שבה אתם מגדירים לכמה זמן תרצו להשכיר רכב ולאחר סיומה תצטרכו להחזיר לסוכנות את הרכב.

דוגמא: הנכם נמצאים באילת בחופשה ומעדיפים רכב על פני מוניות. תוכלו להשכיר רכב רק למשך הזמן שתהיו באילת בחופשה.

מעוניינים ברכב חדש? טרייד אין על הרכב הישן? חן חסון ליסינג זהו הפיתרון המושלם עבורכם! בחן חסון ליסינג תוכלו לקנות רכב בתנאי מימון משתלמים, טרייד אין על הרכב הישן, ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי ושירות אדיב שנותן הרגשה של בית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

למעלה
דילוג לתוכן