מרצדס A180 2022

מרצדס A180 2022

הדור הרביעי הזה של מרצדס A180 קלאס באמת מניע דברים. הוא מספק את חווית הנהיגה הנוחה והמתוחכמת לה אתה מצפה ממרצדס-בנץ, בעוד שיש לו גם את היריבות שלה בהתאמה מבחינת מרחב ורב-גוניות.

חן חסון ליסינג - מרצדס A180
חן חסון ליסינג – רכבי יוקרה

אבזור ונוחות

בכל הנוגע לאיכות, עדיין אין לו את המוצקות של הרכבה שיש ליריביו. אבל אם כבר, זה גרם להם לנצח בגלל יוקרה ותיאטרון. בקטגוריה בה נמצאת ה-A180 היא המובילה והמפנקת ביותר באבזור.

יש כמות עצומה של התאמה למושב הנהג ולהגה. הנהגים מכל הצורות והגדלים אמורים להיות מסוגלים להתרווח במרצדס A180. אם כי יש מי שירצה שהמושב ירד קצת יותר נמוך.

אתה מרגיש יושב גבוה יותר למעלה ממה שאתה עושה ביריבים.

חן חסון ליסינג - מרצדס A180
חן חסון ליסינג – סוכנות רכבי יוקרה

עם זאת, זה כן עוזר לתת לך תצוגה ברורה של הכביש שלפניך, אם כי הנוף מאחוריך נפגע מעט על ידי העמודים המגושמים שמצדדים את המסך האחורי. למרבה השמחה, כל הגרסאות מגיעות עם מצלמת רוורס כדי להקל על תמרוני החניה.

חן חסון ליסינג - מרצדס A180
חן חסון ליסינג – סוכנות רכבי יוקרה בנתניה

מנוע וביצועים

היצע הבנזין של מרצדס A קלאס יוצא לדרך עם ה-מרצדס A180, המשתמשת במנוע 1.3 ליטר מוגדש טורבו המפיק 136 כ”ס, ואחריה ה-A200, שהיא גרסת 163 כ”ס של אותו מנוע. שוב, הוא מרגיש די מגיב מטווח הסיבובים הנמוך. מה שהופך את ההתקדמות שלך לקלה ונינוחה, אבל אם תעבדי על זה יותר, אולי תופתעי שהוא לא מספק יותר.

חן חסון ליסינג - מרצדס A180
חן חסון ליסינג – מרצדס A180

אבל בהצלחה בהתאמה לדמות הזו בעולם האמיתי. השקעת זמן רב ככל האפשר בנסיעה על הנעה חשמלית בלבד ימקסם את התשואה שלך, אך כמו במערכות דומות רבות של יצרנים אחרים, ברגע שמנוע הבנזין יתדלק, הכלכלה שלך תצנח.

מעוניינים במגוון רחב של דגמי מרצדס מובילים? בחן חסון ליסינג – סוכנות רכבי יוקרה בנתניה, תהנו ממגוון רחב של כל הדגמים המובילים ביותר של מרצדס עם תנאי מימון משתלמים, פריסת תשלומים נוחים, ליסינג מימוני, ליסינג תפעולי, אחריות יצרן ושירות מנצח! חן חסון ליסינג – רכבי יוקרה בנתניה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

למעלה
דילוג לתוכן